Zirisa Şirvan Yücel

Aşka Doğru İlerleme

Zirisa Şirvan Yücel

Aşk egoyu eritir. 
Aşkın gizemini Dünya Değişim Akademisi'ndeki Değişim Uzmanına sorduk.
Aşkı kurtarıcı bilgiler edindik. 
Bu bilgileri sizlerle de paylaşmak istedim.


Aşk çiçeğinin açması için yapman gerekenler şunlardır. Birincisi, egoyu beslemeyeceksin. İkincisi, kontrol etmeye çalışmayacaksın. Üçüncüsü, açgözlü olmayacaksın. Dördüncüsü, alçakgönüllü olacaksın. Beşincisi, olmadığın şey olmaya çalışmayacaksın. Altıncısı, olduğun şey olacaksın Yedincisi, aşka teslim olacaksın.

İşte gerçek aşka doğru yedi adımlık ilerleme budur! Sen aşka teslim olunca aşkın senin için yapmayacağı hiçbir şey kalmayacak. Sen aşkı yaşat ki, aşk da seni yaşatsın. Eğer doyasıya yaşamak istiyorsan aşkı yaşat.

Birey aşkı beklentisiz bir şekilde yaşayınca farkındalık kendiliğinden gelişmeye başlar. Aşk farkındalığı gelişince birey doyasıya yaşamak için aşkın ne kadar önemli olduğunu anlar. Aşk sürprizlerle dolu en masumane ve en güzel yoldur.

Aşk doğal bir şekilde akınca kalbin kapıları açılır ve farkındalık kendiliğinden gelişmeye başlar. Her aşk hamlesi farkındalıkla dolup taşacaktır. O zaman aşka düşmek yerine aşkla yükseleceksin. Bil ki, yapay aşk düşürücü doğal aşk ise yükselticidir.

Seçim senin: Aşka düşmek mi yoksa aşkla yükselmek mi istiyorsun? Eğer aşkla yükselmek istiyorsan aşk farkındalığını geliştir. Aşkın farkında ol! Aşkın değerini bil. Aşkı geçici kontrol için harcama. Tam tersi aşkın seni kontrol etmesine izin ver, o zaman aşk seni uçuracaktır. 
 

Yorumlar 2
Ercüment 11 Ağustos 2023 22:27

Harika.çç

Melike Görkmen 11 Ağustos 2023 18:58

Aşka düşmek yerine aşkla yükselmek...Ne güzel bir ifade...Keyifle okuduk paylaşımınızı teşekkür ederiz.

Yazarın Diğer Yazıları