Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Başkan Sadıkoğlu'ndan ABYB'ye ziyaret

Başkan Sadıkoğlu'ndan ABYB'ye ziyaret

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu , beraberinde yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanlığını ziyaret etti.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu , beraberinde yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanlığını ziyaret etti. 
   Başkan Sadıkoğlu, Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre sohbet ederek, Dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
   Gazeteciliğin önemli ve kutsal bir meslek olduğunu belirten Başkan Sadıkoğlu, “gazetecilik , ilkeli, düzgün, doğru ve hakkıyla yapıldığı zaman çok önemli ve kutsal bir meslek. Gazetecilik demek , basın demek, insanın gözü ,kulağıdır. Bulunduğu konum itibariyle insanlar ve kamu arasında köprüdür. Bu açıdan da son derece önemsediğimiz bir meslek. İşine hakim, samimi ve gereken bilgi birikime sahip olan basın mensubu arkadaşlarımızı ziyarete geldik. Malatya’nın problemlerini zaman zaman bir araya gelerek konuşuyor istişare ediyoruz. Arkadaşlarımızın samimiyetine inanıyor ve gayretlerini görüyoruz. Kendilerini tebrik ediyoruz. Ticaret ve Sanayi Odası olarak, işbirliği içerisinde mücadele edeceğiz ve yanlarındayız. Bu Memleket hepimizin. Topluma doğru şeyleri doğru şekilde aktarmak, toplumun düzelmesini hızlandıracak, şehrimizin büyümesi gelişmesi ,Siyasal ve Toplumsal anlamda güzel şeylerin olması  bildiklerimizin samimiyeti ile gelişecektir. Sanayicisiyle, basınıyla, akademisyeniyle bizlerde dahil herkes görevini doğru şekilde yapmalı'' diye belirtti. 
''İnşallah hep beraber Malatya'mızı daha iyi yerlere getireceğiz'' ifadelerine de yer veren Başkan Sadıkoğlu, ''Malatya, gerçekten üreten bir şehir. Üretme kültürünün olduğu bir şehir. Bunun üzerine bir şey koymak daha kolay aslında. Birlik ve beraberliğimize önem vereceğiz.  Sivil Toplum Kuruluşlarımızla bir olacağız. Bunu da ortak değerler etrafında, ortak akılla yapacağız. İstihdam için hep birlikte seferber olacağız’' dedi.
   Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) bünyesindeki yayın organlarını taktirle takip ettiğini belirten Sadıkoğlu,'' gerçek, tarafsız ve objektif haber anlayışı ile güzel çalışmalara imza atan ve göreve geldiğimiz günden itibaren destekleri ile yanımızda olduğunu hissettiren  Dernek üyelerine ve Dernek bünyesindeki yayın organları imtiyaz sahiplerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum'' şeklinde konuştu.
  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ise,''Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Bu konuda sizin emeğiniz, çalışmanız çok fazla. ,Malatya ve şahsım adına sizlere teşekkür ediyorum''dedi.
   Başkan Yavuzkurt,''Gerek sahada ki çalışmalarınız ,gerek İstihdam için  seferber olmanız, gerekse göstermiş olduğunuz çaba ve özverili çalışmanız ile vatandaşın da büyük taktirini kazandınız ve halkın gönlünde taht kurdunuz. İnanıyoruz ki bundan sonraki süreçte de başarılı çalışmalarınız en üst seviyede olacaktır. Bizlerde mevcut yayın organlarımızla her zaman yanınızda olduk, olmaya da devam edeceğiz. Nazik ziyaretiniz için şahsım ve Üyelerimiz adına teşekkür ediyorum’’ ifadelerine yer verdi.

Yeni Videolar