Saadet Partisi Malatya Milletvekili aday adayları

Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığı 28. Dönem Milletvekili Aday adayı başvuru sürecini tamamlayarak Saadet Partisi Genel Merkezine bildirdi.

Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığı 28. Dönem Milletvekili Aday adayı başvuru sürecini tamamlayarak Saadet Partisi Genel Merkezine bildirdi.

İl Başkanlığından yapılan açıklamada: “ 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlerin başta Malatyamız olmak üzere tüm ülkemize hayırlar getirmesini diliyoruz. Yaşadığımız deprem felaketinin yaralarını bir an önce sarıp, insanlarımızın hayatlarının normale dönmesi en büyük temennimizdir. Yarım asrı deviren siyasi çizgimizde savunduğumuz değerlerden ve hedeflerden hiç taviz vermedik. Yaşanabilir bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya dedik. Bu 3 temel hedefi gerçekleştirmek en büyük motivasyonlarımızdan birisi oldu. Aday adaylık sürecinde yoğun bir teveccüh gösteren başta gençlerimiz olmak üzere tüm adaylarımıza teşekkür ediyoruz. 14 Mayıs’ta ülkemizde iklim değişecek, ahlakın ve adaletin iktidarını aziz milletimizle el ele vererek kuracağız. Seçimlerin tekrar hayırlı olmasını diliyor, Aday adaylarımızı kamuoyuyla paylaşıyoruz.” Açıklamasında bulunuldu.
 

SAADET PARTİSİ MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

ADI SOYADI    MESLEK
ÇETİN BALALAN    EM.MEMUR
EMRE FIRAT    AVUKAT
MEHMET SOFUOĞLU    İNŞ.MÜH.
MİKAİL POLAT    YÖNETİCİ
OSMAN ÇETİN    İNŞAAT
OSMAN SOLMAZ    ESNAF
ŞEFİK, CENGİZ    ESNAF
ŞÜKRÜ EKİCİ    SERBEST
TUBA ŞİNŞEK    ÖĞRENCİ
YAVUZ YÜCEGÖNÜL    SERBEST
YUNUS ARSLAN    ESNAF
MURAT KELEŞ    BASIN/YAYIN
ŞEYHMUS TANRIVERDİ    EĞİTİMCİ
BAHATTİN BÖLÜKBAŞI    AVUKAT

Bakmadan Geçme