Mimsan Grup 500 Kişilik Konteyner Kampüsü Kuruyor !

Mimsan Grup 500 Kişilik Konteyner Kampüsü Kuruyor !

Mimsan Grup depremde hayatını kaybedenlere taziye mesajı yayınlarken, çalışanları ve ailelerine 500 kişilik konyetner kampüsü kuracaklarını açıkladılar.

Mimsan Grup'tan verilen bilgilere göre;

"Depremde Hayatını Kaybedenlere Allah'tan Rahmet, Yaralılara Acil Şifalar Diliyoruz. Milletimizin Başı Sağ Olsun. 

Yaralarımızı Beraber Sarıyoruz. 

Çalışanlarımızın Aileleri İle Beraber Barınacağı 500 Kişilik Konteyner Kampüsümüzü Kuruyoruz.

Allah'ın İzni İle Deprem Yaralarımızı Sardık. 25.02.2023 İtibariyle Fabrikalarımız Ve Santrallerimiz Yeni Bir Azimle Çalışmaya Başlıyor... Tüm Enerji Santrallerimiz Ve Üretim Tesislerimiz Faal Bir Şekilde Çalışmaktadır. 

Bu Süreçte Maddi Ve Manevi Desteğini Esirgemeyen Tüm Dost, Müşteri Ve Tedarikçilerimize Teşekkür Ederiz.." ifadelerini kullandılar.

Mimsan Grup hakkında;

Mimsan Grup; Yakma ve Enerji Sistemleri Üreten 36 Yıllık Bir Deneyime Sahip Endüstri Firmasıdır.

Mimsan Grup;  Mimsan Makine İnşaat Ltd. Şti., Sungurlar Enerji AŞ, Mim Sanayi Kazanları AŞ, Mimsan Endüstri Kazanları AŞ, Isı Teknolojisi AŞ ve olmak üzere toplam 5 şirketten oluşmaktadır. 1983 yılında başladığı kazan üretimi ile ısı teknolojisi ve enerji sektöründe örnek proje ve uygulamalara imza atarak adını Türkiye'de ilk 5 kuruluş arasına yazdırmayı başarmıştır.

1980'lere kadar kazan üretimi alanında Türkiye'nin en büyük firması olan, ancak çeşitli sebeplerle faaliyetlerini donduran Sungurlar Genel Makine A.Ş.'yi tüm teknolojik birikimiyle bünyesine katan Mimsan Grup, iddiasını ve çıtasını çok daha yüksek bir noktaya taşımıştır.

Mimsan Grup'un, başarılı olmasının temelinde taleplerin doğru tespiti, bünyesinde yer alan firmaların ve dünyadaki gelişmelerin yakından takip edilmesi yatmaktadır.

Yasallık, toplumsal fayda ve ahlak ilkelerine uygunluk, doğaya saygı, ekip anlayışı, kalite ve değerlerini oluşturmaktadır. Mimsan Grup ilerlemenin, işini sevmek ve her ayrıntıyı önemsemekten geçtiğine inanır. Bu motivasyonla Mimsan Grup; yenilikçi projeler geliştirmekte ve etkileyici bir performans sergilemektedir.

Mimsan Grup'un vizyon ve hedefi, Türkiye'nin uluslararası piyasalarda gittikçe parlayan sektörlerden biri olan enerji ve ısı cihazları alanında global ölçekte yenilikçi ve özgün projelere imza atmak, ortaya koyduğu çözümlerle de yurtiçinde ve dışında aranılan ve tercih edilen bir marka olmaktır.

 

Bakmadan Geçme