Kızıldaş 'Hepimizin Gönlünde, Yüreğinde Arguvan Var'

Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı ile İstanbul'da faaliyet gösteren mahalle derneklerinin düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katıldı.

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, geçtiğimiz günlerde 31 Mart’ta yapılacak olan mahallî idareler seçimleri için yeniden CHP’den aday adaylığı başvurusunda bulunmuştu. Kızıldaş, aday adaylığı başvuru sürecinde yanında olmayan ancak seçimde kendisine destek veren Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı ile İstanbul'da faaliyet gösteren mahalle derneklerinin düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katıldı.


Kahvaltılı toplantıya; Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı Başkanı Ali Haydar Karaçam, Arguvan Mahalle Derneklerinin Başkanları, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Kayhan, Avcılar Belediye Başkan Yardımcıları Zeynel Suna ve Erol Şahin, Beşiktaş İlçe Meclis Başkan Vekili Soner Karakuş, Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi Ayhan Gedik, Arguvan Spor As Başkanı  ve İTO Meclis Üyesi Ali Kılıç, ATAMAD Başkanı Necati Bozkurt, Pirsultan Abdal Kadıköy Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, birçok bürokrat, bilim insanları, doktorlar, avukatlar, STK temsilcileri, Arguvan'lı iş insanları yoğun katılım sağladılar. 

Kahvaltılı toplantıda;Arguvan'lı önemli isimler yaptıkları açıklamalarda Arguvan Belediye Başkanı Aday Adayı Mehmet Kızıldaş'ın çıkmış olduğu yolda kendisini desteklediklerini, manevi olarak yanında olacaklarını ifade ettiler.

Yapılan konuşmalar sonrası Arguvan'da tamamlanan projeleri, yatırımları, devam eden çalışmaları ve yeni dönemde hayata geçirilecek proje ve çalışmaların devamı ve sürekliliği ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Kızıldaş burada yaptığı konuşmada;

"Bizler bir dönem daha yerel yönetimler olarak Arguvan'ımıza hizmet edebilme  düşüncesindeyiz. Daha yaşanabilir bir Arguvan için, ilçemizi bir adım daha ileriye götürebilmek adına hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Biliyorum ki Arguvan'dan uzakta yaşasanız da hepinizin gönlünde, yüreğinde Arguvan var." dedi.

Programın düzenlenmesine emeği geçen Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı Başkanı Ali Haydar Karaçam'a, Mahalle derneklerimizin başkanlarına ve emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun.” şeklinde konuştu

Bakmadan Geçme