Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, 'Kadınlar Bir Gün Değil, Hergün Baş Tacı Yapılmalı '

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle çeşitli etkinliklere katıldı.

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle çeşitli etkinliklere katıldı.
Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, Parti İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Kadın Meclis Üyesi Adayı ile birlikte Orman Genel Müdürlüğü Dilek Orman Şefliği, 1. Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Aykız Tekstil ve   Vatanseverler ve Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği Genel Başkanı  Ayşe Alparslan ve yönetimini ziyaret etti.  Orman Şefliğinde Sahada  ve  fabrikada tezgah  başında çalışan emekçi kadınları ziyaret ederek  çeşitli hediyeler ve  karanfiller takdim etti.  
Murat Aslan : '  Başta  depremde  canlarını  kaybeden annelerimize  ve ablalarımıza baş sağlığı diliyor  ailelerine  Allah'tan sabırlar  diliyorum.  Bugün aslında  sembolik olarak  kadınlar adına   özel  bir  gün  olsa da aslında  hergün  kadınlar  hatırlanmalı  özellikle  kadına şiddet  ve  kadın  cinayetlerinin  önüne  geçilmelidir. ' dedi .
Başkan Murat Aslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü  nedeniyle  hiç tereddüt etmeden bizlere  kapısını açan ve   bizleri  fabrikasında  misafir eden başta Aykız Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Aykız ve Fabrika Müdürü Murat Taşer’e ilgi  ve  alakalarından dolayı teşekkür  ediyorum dedi.  
Vatanseverler ve Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği Genel Başkanı  Ayşe Alparslan, Murat Başkanım  işin ehli  ve  liyakatlı  birisi. Her şeyden önemlisi Şehir Planlamacısı.. Konunun uzmanı Türkiye'de ve Malatya'da  bir  çok  projeye  imza  atan başkanımız Murat Aslan Yeşilyurt ve Malatya  için  çok büyük  bir şans..Biz  bir STK  temsilcisi  olarak  açıkça söylüyoruz. Murat Aslan Başkanı  31  Mart Yerel Seçimlerinde destekliyoruz. 
Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan   Cem Vakfı Başkanı Eşref Doğan Dede'yi de  ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Başkan Adayı Murat Aslan akşam'da Uydu Kanalı Er TV'de Er Meydanı Programına  katılarak  Malatya'nın  ve Yeşilyurt'un  sorunlarını  ve  çözüm  önerilerini anlattı.

Bakmadan Geçme