Yeniden Refah Partisi Adayı Yıldırım'dan açıklama

Yeniden Refah Partisi Bilal Yıldırım

Yeniden Refah Partisi Malatya Milletvekili 1.sıra adayı Bilal Yıldırım seçim sonrası bir açıklama yaptı.14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerini geride bıraktıklarını dile getirerek şunları açıkladı;

"

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerini geride bıraktık. Bizler bu seçim kampanyası sürecinde tüm teşkilat üyelerimizle canla başla mücadele ettik. Yeri geldi Kernek'te sizlerle çay içtik yeri geldi Akçadağ'ın köylerinde kömbe yedik. Malatya'nın sıkıntılarını, dertlerini dinledik ve bunları not ettik. Bu süreçte gittiğimiz her yerde sevgi gördük, saygı gördük, hoşgörü ve samimiyet gördük. Anladık ki Malatya Refah Partisini ve Milli Görüşçüleri çok özlemiş. Hemen hemen her sandıkta Yeniden Refah Partisi'ne oy çıktığını gördük. Bu seçim sonuçları bize tek bir şey anlatıyor; Türkiye'de ve Malatya'da bu seçimin tek kazananı Yeniden Refah Partisi'dir. Girmiş olduğumuz ilk seçimde, Malatya'da hemen hemen tüm partilerin kaybettiği, oylarının düştüğü bir ortamda biz Malatya'da 40 Bin 551 kişinin desteğini arkamızda gördük. Malatya genelinde %9,5 oy oranı ile Malatya siyasetinde Yeniden Refah Partisi'nin ciddi bir aktör ve yönetmen olduğunu herkese göstermiş olduk. 

Şimdi bundan sonraki süreçte Malatya'da daha gür ve daha güçlü bir şekilde; arkamızda 40 Bin kişinin gücü ve kuvveti ile canla başla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizlere oy veren veya vermeyen tüm herkesin yine en güçlü sesi olacağız. Biz bir yere gitmiyoruz. Şimdi daha büyük bir aileyiz. Malatya'nın sıkıntılarını ve dertlerini biliyoruz. Malatya'da son vatandaşımızın problemi çözülene kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. " dedi.

Bakmadan Geçme