Tüfenkci : 'Sizlerin vereceği oy ve kararla istikamet belirlenecek'

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Bülent Tüfenkci, Doğanşehir'de Sürgü ve Erkenek'i ziyaret ederek, yatırım ve taleplerle ilgili açıklamada bulundu.

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Bülent Tüfenkci, Doğanşehir’de Sürgü ve Erkenek’i ziyaret ederek, yatırım ve taleplerle ilgili açıklamada bulundu. 

Seçimin önemine vurgu yapan Bülent Tüfenkci, “2023 seçimlerine giderken Türkiye önemli bir seçimin arifesinde. Türkiye Cumhuriyeti 100. yılını bitirmiş yeni bir yüzyıla adım atıyor. Bu yüzyıla adım atarken, hangi kadrolarla yeni yüzyılı inşa edeceğiz, Türkiye Yüzyılını nasıl şekillendireceğiz, 2023’te sizlerin vereceği oy ve kararla istikamet belirlenecek. Birileri masalar oluşturuyorlar. Yeni vesayet odaklarına yol açacak şekilde altılı masanın ortak kararıyla, halkın oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanını yediye mahkum etmenin hesaplarını yapıyor. Bizler de sizlerin iradesine güvenerek halkın seçtiği Cumhurbaşkanını yine halkın göstermiş olduğu istikamet doğrultusunda yol almasını güçlü bir Türkiye oluşturma noktasında yeni yüzyıla Türkiye damgasını vurmasını istiyoruz.” dedi. 

“Buralara da getireceğiz inşallah”
 
Tüfenkci, vatandaşların doğalgaz talebine de cevap vererek, şunları söyledi:
“Doğalgaz ile ilgili süreci başkanımız anlattı, takip ediyoruz. İnşallah 2024’te bunun yatırım planını yapmak istiyoruz. Bu noktada sizler bize güçlü bir şekilde destek verdiğinizde, bizlerde tıpkı geçmişte yaptığımız gibi onları da hayata geçireceğiz. Bugün biz Kuluncak’a doğalgazı getiriyorsak, Hekimhan’a, Arapgir’e, Doğanşehir’e nasıl getirmişsek, buralara da getireceğiz inşallah.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN