Şahin'den ABYB'ye Ziyaret

Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Habip Ahmet Şahin, Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.

Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Habip Ahmet Şahin, Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.
Aday Adayı Şahin, seçim kampanyalarına başladıklarını ifade ederek vatandaşlardan destek beklediklerini söyledi.
Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Habip Ahmet Şahin yaptığı açıklamada; “Aile büyüklerimiz, dostlarımız, İlçemizin saygıdeğer kanaat önderleri, birlikte yol yürümekten şeref duyduğum dava ve yol arkadaşlarım, kadirşinas hemşehrilerimle yapmış olduğum istişareler neticesinde, Türkiye Yüzyılında,  Mart 2024 mahalli idareler ve Yerel seçimlerinde lideri ve yol başçısı Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olan,  AK Parti'den Belediye Başkanı Aday Adayı olma kararı almış bulunmaktayız. Ak parti teşkilatlarının yetkili kurullarınca bu kutlu yürüyüş görevi şahsıma tevdi edildiği takdirde AK davanın bayrağını en yükseklere çıkarabileceğime olan güvenim tamdır. "Madem ben de bu vatanın bir evladıyım, bu vatanın saadetine hizmet etmek benim için farzdır (faydalı olmak şereftir.)" Gaye ve şuuruyla BİSMİLLAH diyerek seçim kampanyamızı başlatıyoruz. Rabbim mahcup etmesin. Aziz hemşehrilerimin dua ve desteklerini bekler, selam saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayır etsin” şeklinde konuştu.
Mimar Olan Habip Ahmet Şahin, “ Yeşilyurt Belediyesine görev tevdi edildiği takdirde, ilçenin kanaatimce ihtiyacı olan kapsamlı bir sokak hayvanları için ,’Hayvan Barınağı’ yapma gayretinde olacağız. Mimar olmam hasabiyle, Yeşilyurt’un her bölgesine hakimim ve 6 Şubat depreminde yara alan ilçemizi ivedi bir şekilde eski haline ekibimiz ile birlikte getireceğimize söz veriyoruz..” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ise Habip Ahmet Şahin’e başarılar diledi.
 

Bakmadan Geçme