Reşat Erdoğan, ' Hemşehri Buluşmaları 'na Kuluncak ile devam etti.

Faik Erdoğan Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Reşat Erdoğan,

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Faik Erdoğan Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Reşat Erdoğan, “ Hemşehri Buluşmaları “ gezisinin bugünkü durağı Kuluncak İlçesi oldu. İlk olarak Milliyetçi Hareket Partisi Kuluncak İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Reşat Erdoğan, İlçe Başkanı Mustafa Kılıç ve yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre sohbet etti.
Başkan Kılıç, Kuluncak İlçesi’nin madenler açısından çok zengin bir bölge olduğunu ifade ederek, özellikle bor madeninin ileriki aşamalarda ilçeye büyük katkılar sağlayacağını söyledi. İlçedeki çalışmalarla  ilgili bilgiler veren Mustafa Kılıç ziyaretinden dolayı Reşat Erdoğan’a teşekkür etti.   
Erdoğan daha sonra ilçede kurulan Salı Pazarını gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Bu arada pazardan alış-veriş yapan vatandaşlara Pazar çantası, pazarcı esnafına da poşet dağıttı. Vatandaşların pahalılıktan dolayı yakınmalarına Erdoğan, “ Zor bir dönemden geçiyoruz. Sabırla ve yardımlaşma ile bu günleri de atlatacağız inşallah. Yeter ki birlik ve beraberliğimizi koruyalım “ dedi.

-Hidayet Mahallesi Pazarını gezdi..
Reşat Erdoğan Kuluncak ziyaretinin ardından Hidayet Mahallesi’nde kurulan pazarı gezdi. Burada da vatandaşlarla sohbet eden Erdoğan, pazarda alış-veriş yapan vatandaşlara Pazar arabası, pazarcı esnafına da poşet dağıttı. Vatandaşlar Erdoğan’a büyük ilgi gösterdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN