Peugeot 7 koltuklu SUV model E-5008'in ön gösterimini yaptı

Peugeot, 7 koltuklu SUV modeli 5008'in elektrikli versiyonu olan E-5008'in ön gösterimini gerçekleştirdi.

(AA) - Peugeot, 7 koltuklu SUV modeli 5008’in elektrikli versiyonu olan E-5008’in ön gösterimini gerçekleştirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Peugeot, yenilikçi ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Markanın 7 koltuklu SUV modeli 5008'in, yenilenen tasarımı ve elektrik motoruyla ön gösterimi gerçekleştirildi.

Üçüncü sıraya kolay erişim özelliğiyle 7 koltuklu SUV olan yeni E-5008, yaşam alanı ve konfor özellikleriyle D-SUV segmenti müşterilerini yeni teknolojilerle tanıştıracak. Yeni E-5008'in iç ve dış tasarımına ilişkin tüm detaylar mart ayında açıklanacak.

Yeni PEUGEOT E-5008'in iç mekanını gösteren kısa bir tanıtım videosu yayımlayan marka, yeni üst sınıf büyük hacimli SUV modelinde yakında otomobilseverleri nelerin beklediğine dair kısa bir bakış sundu. Yeni E-5008, aynı zamanda göz hizası ekranı ile merkezi dokunmatik ekranı birleştiren ve havada süzülen kavisli 21 inç HD panoramik ekranıyla dikkati çekiyor.

Panoramik ekranın havada süzülme etkisi, ekranın altında bulunan LED ortam aydınlatmasıyla vurgulanırken, optimum ergonomi sağlayacak şekilde konumlandırılan panoramik ekran, sürücüye doğru hafifçe kavisli olup yolcu açısından da iyi bir bakış sunuyor.

Bakmadan Geçme