Malatyaspor 3-0 Hükmen Kazandı.

Elazığ Rüstem Paşaspor Karşılaşması Rakip Takımın Sahaya Çıkmadığından Dolayı Karşılaşmayı Malatyaspor 3-0 Hükmen Kazandı.,

Malatyaspor-Elazığ Rüstem Paşaspor Karşılaşması Rakip Takımın Sahaya Çıkmadığından Dolayı Karşılaşmayı Malatyaspor 3-0 Hükmen Kazandı.
-Türkiye 'de 2023-2024 Futbol Sezonunda Türkiye 'de Futbol Bitmiş Durumda.
-Bu Sezon Türkiye Futbol Federasyonu, Hakemler, Yöneticiler,
Ve Takımlar Küme Düştü...
Bölgesel Amatör Futbol Liginde Neler Oluyor. Türk Futbolunda Gelinen Son Nokta 11 Grupta Sadece Bir Maç Oynandı 
Oynanan Karşılaşmada 
12 Bingölspor Yozgat Bozokspor 2-0 Yendi..
Diğer Karşılaşmalarda Rakipler Hükmen Galip Geldi..

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 11. Grup’ta Son haftalar sıkıntılar arttığını gösterdi. Malatyamızı temsil eden,Malatyaspor - Elazığ Rüstempaşa spor ile Yeşiltepe 1 nolu sahada saat 14.00  da karşı karşıya gelecekti.  Rüstempaşa spor maça gelmeyince Malatyaspor kurallar gereği hükmen galip sayıldı. Adana bölgesinden; Abdülkadir Oral rakip takım Rüstempaşanın sahaya çıkmaması üzerine karşılaşma başlamadan Malatyaspor’un 3.0 hükmen galibiyeti ile sona erdi. Maç ile ilgili açıklamada bulunan Malatyaspor başkanı; Muhammed GÜNER rakip takım maça gelemedi. Bu hafta futbolun bittiğine şahit olduk. Gurubumuzda sadece 1. Maç hariç diğer 5. Maç oynanmıyor. Takımlar deplasman masraflarını karşılamıyorlar. Bütün takımlar emek veriyor maddi manevi yıpranıyorlar. Türkiye futbol federasyonu bu konuları çok iyi analiz etmeli. Bir çok kulüp darlık içerisinde bu sezonun evimizdeki son maçında rakibimizin maça gelmesini bekledik ama ne yazıkki olmadı. Bu sezon iyisi, kötüsü ile geçti. Bundan sonraki tüm çalışmalarımız ve planlarımız gelecek sezon ile alakalı olacaktır. Bu sezonda yaşadığımız olumsuzlukları gelecek sezonda yaşamamak adına çalışmalarımıza şimdiden başladık. Taraftarımızdan futbolcularımıza teknik heyetten tutun diğer tüm kulüp çalışmalarına yürekten teşekkür ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.

Bakmadan Geçme