Malatya Vakıflar Bölge Müdürlüğü Ramazan ayı boyunca iftar yemeği verecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Malatya Vakıflar Bölge Müdürlüğü Ramazan ayı boyunca iftar yemeği verecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Malatya Vakıflar Bölge Müdürlüğü Ramazan ayı boyunca iftar yemeği verecek. 
Malatya’nın yanı sıra Elâzığ ve Tunceli illeri görev alanında bulunan Bölge Müdürlüğü Malatya’da halka, Tunceli’de 4500, Elazığ’da ise 1000 öğrenciye iftar yemeği verecek. 
Bölge Müdürü Adem Bacanlı “Kültür ve Turizim Bakanlığına bağlı Vakıflar Genel Müdürlüğü, Genel Müdürümüz Sayın Sinan AKSU nun talimatıyla 81 ilde iftar programı hazırladı. Bu kapsamda Malatya Vakıflar Bölge Müdürlüğü Ramazan ayı boyunca, görev alanında bulunan Malatya’da 3200 kişiye, Tunceli’de 4500, Elazığ’da 1000 öğrenciye iftar yemeği verecektir” dedi.
Bölge Müdürü Adem Bacanlı “Ramazan ayı boyunca Malatya'da İl Halk Kütüphanesi'nin bahçesi ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi açık otoparkı olmak üzere 2 yerde iftar çadırlarımız;  ayrıca Elazığ Kültürpark içerisinde bulunan Mamuret-ül Aziz salonunda ve Tunceli Munzur Üniversitesi kampüs yemekhanesinde   30 gün iftar yemeği programımız olacaktır. Sahip olduğumuz beraberlik ve dayanışma ruhu ile Ramazan ayının bereketini artırmak amacıyla iftar sofralarımızda halkımız ve öğrencilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bakmadan Geçme