İyi Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Ali Helvacı'ya Destekler Artıyor

İyi Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Ali Helvacı'ya Destekler Artıyor

İYİ Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Eski Bayındırlık ve İskân Bakanlığı Müsteşarı Doktor Yüksek Mühendis Ali Helvacı’ya destekler artmaya devam ediyor.
Bugün İYİ Parti il Başkanlığında Ankara Malatyalılar Derneği üyeleri ile görüşme gerçekleştiren Helvacı partiler üstü aday olduğunu bir defa daha vurguladı.
Anakara Malatyalılar Derneği Başkanı Battal Yıldız, Ankara Arguvanlılar Derneği Başkanı Asım Aydoğdu ile Şehir Plancısı Seydihan Çamur ile İYİ Parti İl Başkanlığında bir görüşme gerçekleştiren İYİ Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Ali Helvacı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yerel seçim sürecinde partiler üstü aday olduğunu bir defa daha vurguladı.
Helvacın’nın ardından söz alan Ankara Malatyalılar Derneği Başkanı Battal Yıldız ise “Sizin burada olmanızın Malatyalılara katkı sunacağına inanıyorum. Başarılı olmanı, hizmet etmeni canı gönülden istiyoruz. Malatya kazansın istiyoruz. Artık yeter uzun yıllar, yıllarca bir beklenti vardı. Yaparsa Ak Parti algısının sahada ben kırıldığını gördüm. Özellikle Tayyip Bey’in buradaki mitinginin zayıf geçmesi ve sokaktaki karşılığı da azalmış” dedi.
Battal Yıldız’ın ardından söz alan Ankara Arguvanlılar Derneği Başkanı Asım Aydoğdu ise “Depremin yaralarını sarma konusunda özellikle bakanlık tecrübesini hem felaket tecrübesini deneyimlemiş birisinin olması çok çok önemli” dedi.
 

Bakmadan Geçme