Hizmet Yılını Tamamlayan Ve Emekli Olan Personellere Teşekkür Beratı Takdim Edildi

Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Aile Ve Sosyal Hzimetler Bakanı  Derya Yanık tarafından Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne  bağlı kuruluşlarda görev alarak hizmet yılını tamamlayan ve emekli olan personellere gönderilen  ‘Teşekkür Beratı’ İl Müdürü Galip Sökmen tarafından takdim edildi. 
Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen ‘Teşekkür Beratı’ programına İl Müdürü Galip Sökmen, İl Müdür Yardımcıları, Kuruluş Müdürleri ve daha önce il müdürlüğünde ve bağlı kuruluşlarda yönetici ve personel olarak çalışanlar katıldı. İl Müdürü Galip Sökmen, bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ‘Teşekkür Beratı’ almaya hak kazanan personel ve yöneticilere vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederek bundan sonraki hayatlarında sağlık, mutluluk ve huzur diledi.
Emekli kuruluş müdürlerinden Mustafa Alpay da yaptığı konuşmada  ‘’46 yıl bu devlete hizmet ederek yüzümüzün akıyla emekli oldum. Sayın bakanımız Derya yanık hanımefendinin bu güzel hediyesi için kendilerine ve bakanlık yetkililerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Aile ve Sosyal hizmetler bakanlığının tüm birimlerinde çalışan bütün mesai arkadaşlarıma da hayırlısıyla emekli olmayı Rabbim nasip eylesin.’’ dedi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN