Goodyear yılın kış lastiği üreticisi seçildi

Goodyear'ın Tüketici Lastikleri Avrupa Başkan Yardımcısı David Anckaert:

(AA) - Almanya’nın otomotiv yayınlarından Auto Bild, kış lastiği üretimi kategorisindeki performansı nedeniyle Goodyear’ı yılın üreticisi ödülüne layık gördü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Goodyear, kış lastiği üretimi kategorisindeki performansıyla bir kez daha yılın kış lastiği üreticisi olarak seçildi.

Goodyear UltraGrip Performance 3 ve UltraGrip Ice 3'ün bu yıl piyasaya sürülmesi, lastik üreticisinin zaten güçlü olan portföyüne bir yenisini daha ekledi.

Goodyear'ın kış ürünleri, Avrupa'nın önde gelen yayınları tarafından gerçekleştirilen çok sayıda dergi testinde başarılı performanslar sergiledi. Kısa süre önce tanıtılan Goodyear UltraGrip Performance 3, katıldığı yedi testin tamamında en üst sırada yer aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Goodyear'ın Tüketici Lastikleri Avrupa Başkan Yardımcısı David Anckaert, bu yıl kış ve yaz lastiği serisi için bu prestijli takdiri almaktan gurur duyduklarını belirtti.

Anckaert, şunları kaydetti:

"Bu ödüller, Goodyear'ın inovasyona olan bağlılığının ve modern araç parkının ihtiyaçlarını karşılayan, araç performansını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan ve sürücülere sürüş deneyimlerini geliştirmek için ihtiyaç duyduklarını karşılayan ürünler sunma yeteneğinin bir kanıtıdır."

Bakmadan Geçme