Ezel Ecrin EREN Türkiye 3.sü

Gençlik ve Spor Bakanlığı faaliyet programında yer alan 2023- 2024 Okul Spor Karate Türkiye Şampiyonası final müsabakaları İzmir'de yapıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı faaliyet programında yer alan 2023- 2024 Okul Spor Karate Türkiye Şampiyonası final müsabakaları İzmir’de yapıldı.
23-24 Mart 2024 tarihleri arasında İzmir Halkapınar Spor Salonu’nda düzenlenen Okul Sporları Küçükler- Yıldızlar Karate Türkiye Şampiyonası’nda Battalgazi Orhan Gazi Ortaokulu öğrencisi Ezel Ecrin EREN 48 kg Türkiye 3. olarak kürsüde yerini almıştır.

Beden Eğitimi Öğretmeni ve aynı zamanda Karate antrenörü Süleyman YILDIRIM özverili,azimli ve sabırlı çalışarak böyle birbbaşarı sağladığı için öğrenci mi kutluyor ve desteklerini esirgemeyen okul müdürümüz Mehmet Olcay ÜLGER'e teşekkür ederim.

Öğrencimiz Ezel Ecrin EREN ise 2 yıldır Karate sporunu yaptığını ve bizlere emek verip yetiştiren öğretmenime teşekkür eder,bundan sonra ki yarışmalar için  daha iyi çalışıp  Malatya'yı en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.

Bakmadan Geçme