Itiraz Haberleri

Itiraz Haberleri

Malatya’da Ağır Hasarlı Binalar Azalıyor

Malatya Valiliği Hasar tespitlere itirazlarla ilgili olarak bir açıklama daha yayımladı.

Hasar Tespit Raporlarına Karşı İtiraz ve Yargı Yolu

28. Dönem Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Av. Tahsin Yaşar, binaların hasar durumlarına ilişkin idari yargı sürecine dair değerlendirmelerde bulundu.

Malatya Valiliğinden hasar tespit sonuçlarına itirazlar hakkında açıklama:

İtiraz hasar tespit çalışması yapılan binalara ilişkin nihai hasar sonuçları mahalle muhtarlıkları ve hasartespit.csb.gov.tr adresinde ilanen yayınlanmıştır

Malatya'da seçim sonuçlarına yapılan itirazlar reddedildi

Malatya'nın merkez Yeşilyurt ve Battalgazi ilçelerinde seçim sonuçlarına yapılan itirazlar, İl Seçim Kurulunca kabul edilmedi.

Malatya'da bazı sandıklardaki sonuçlara itiraz edildi

Malatya'nın merkez Yeşilyurt ve Battalgazi ile Yazıhan, Hekimhan, Pütürge ve Kuluncak ilçelerinde, seçim sonuçlarına itirazda bulunuldu.

Hakkari'de seçim sonuçlarına itiraz edildi

AK Parti Hakkari Başkanlığından, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sonuçlarına itiraz edildiği bildirildi.

Binaların Bir Yıl İçerisinde Güçlendirilmesi Gerekmektedir

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Av. Tahsin Yaşar, yapılan hasar tespit çalışmaları ve bunlara idari yargıda itiraza ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığına itirazlar reddedildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeniden adaylığına ilişkin yapılan itirazları değerlendiren Yüksek Seçim Kurulu, Erdoğan’ın adaylığında bir engel olmadığını belirtti

Kızılay Başkanı Kınık: İstifa edersem kaotik bir durum oluşur

Kızılay Başkanı Kerem Kınık, “Kamuoyunda Kızılay kendi deposunda olan çadırı götürüp vatandaşa sattığı şeklinde lanse edildiği için kamuoyunda itiraz oluşmuştur, çarpıtılmıştır.

Yüksek aidata itiraz edebilirsiniz

Yeni yılla birlikte site aidatlarına da zam geldi. Bazı sitelerde yapılan zamlar yüzde 80’i aşarak ev sahiplerini isyan ettirdi.

Engin Kısa’dan İtiraz

Tokyo 2020 Olimpiyatları’nın sona ermesiyle Türkiye’de spor federasyonlarının seçim telaşı başladı

OSB'de Yeni Yönetim Mahkeme Kararıyla Düştü

1. OSB seçimleri sonrasında yeni yönetim belirlenmişti. Sonrasında yapılan itirazla neticesinde OSB seçimleri iptal edildiği ve yeni yönetimin düştüğü ifade edildi.

Genel Başkan: ‘MEB, 1709 Şube Müdürü Konusundaki Yargi Kararini Uygulamamak İçin Neden Diretiyor?’

Türk Eğitim-Sen’in 2014 yılında sadece mülakatla atanan 1709 şube müdürü atamasını iptal ettirmesinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı Bölge İdare Mahkemesine başvurarak karara itiraz etti.

PDR’ye Sahip Çıktık Haklı Mücadelemiz Sonuç Verdi Bakanlık Yanlıştan Döndü

Okullarımızdaki Psikolojik Danışma ve Rehberlik Hizmetlerine ilişkin düzenlemeyi kaldırarak içini boşaltan MEB, kabul edilemez bir düzenlemeyi tüm itirazlarımıza rağmen yürürlüğe koymuştu.

LGS Rakamları, İmam Hatip Garabetinin Röntgenini Çekiyor

Milli Eğitim Bakanlığı'nın pandemiye rağmen tarihini değiştirerek,velilerin ve öğrencilerin bulaşı itirazına rağmen düzenlediği 2020 Liseye Geçiş Sınavı (LGS), ortaya çıkardığı tablo açısından ibretlik olmuştur.

İmar Planı Değişikliğine Yapılan İtirazlar Değerlendirildi

Elazığ Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısında onaylanan İmar Planı değişikliği askıya çıkarıldı.

YKS Başarısızlığı Öğrencilere Değil MEB’e Aittir

Öğrencilerin itirazlarına, velilerin isyanlarına, sendikaların ve eğitim uzmanlarının uyarılarına rağmen YKS’nin önce tarihini değiştirip sonra korona koşullarında yapmakta ısrar eden MEB, milyonlarca gencin ve onların ailesinin hayallerini yıkmıştır.

Kılıçdaroğlu, Ayasofya ibadete açılması durumunda itiraz etmeyeceğiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ayasofya'nın ibadete açılması konusunda ilk kez bu kadar net konuştu ve Cumhurbaşkanı'nın imzalayacağı bir kararnameyle bunun mümkün olacağını, ibadete açılması durumunda da itiraz etmeyeceklerini belirtti.

Peş peşe itirazlar geldi! Süreç nasıl işleyecek?

31 Mart yerel seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı yarışında Cumhur İttifakı ile Millet İttfakı adayları arasındaki az oy farkı sonrasında AK Parti Ankara ve İstanbul'da sonuçlara itiraz edeceğini bildirdi.

Başkan Kiraz'dan Seçmen Taşınıyor İddiası

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, yerel seçimler öncesinde bazı ilçelerde seçmen nüfusunun arttığını ileri sürerek, YSK’ya itirazların süreceğini söyledi.

Andımız Davamızda Bakanlığın İtirazına Cevabımız

Hatem DENKTAŞ Eğitim İş Malatya Şube Başkanı

Elazığ’da Ülkücüler Ayakta

MHP’DE SANDIKLARA İTİRAZLAR DEVAM EDİYOR

Kimsenin önünde eğilmem ama..

Başkan Aziz Kocaoğlu, Yamanlar bölgesindeki yer seçimi tamamlandıktan sonra iki avukatın itirazıyla mahkemelik olan İzmir Katı Atık Geri Dönüşüm ve Biyogaz Tesisi'ne ilişkin önemli açıklamalar yaptı:

Kamudan ihraç edilenler dikkat! Belli oldu

FETÖ suçlamasıyla devlet görevinden ihraç, rütbe alma, kurum kapatma gibi konularda itiraz başvurularını inceleyen OHAL İşlemleri İnceleme Komisyonu ilk sonucu Kasım ayında verecek

Yeni dönem başladı! İlk itiraz onlardan geldi

Meyve-sebzede 20 milyar lirayı bulan fireyi azaltıp fiyatları düşürecek paketleme ve soğuk zincir düzenlemesi yürürlüğe girdi.

Yeni dönem başlıyor Artık rengini belediye seçecek

‘Yeni Tip İmar Yönetmeliği’ sektörden gelen itirazlar sonucu bu yılın haziran ayı sonuna kadar ertelenmişti. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin yaklaşık 2 ay sonra yürürlüğe girecek yeni yönetmeliğin hiçbir şekilde ertelenmeyeceğini söyle

“Birlik ve beraberliğimizden kuvvet doğuyor”

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, ana muhalefet partisini sert bir dille eleştirerek, “YSK, Danıştay, Anayasa Mahkemesi, mevcut yasalar çerçevesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin itirazına mahal bırakmayacak seçim olduğunu, itirazın yersiz olduğu

Kiraz, "Seçime İtiraz Edeceğiz"

Cumhuriyet Halk Partisi  Malatya İl Başkanı Enver Kiraz  ve ilçe yönetimi , basın toplantısı tertipleyerek, seçime itiraz edeceklerini açıkladı. Kiraz, seçim sonuçlarının şaibeli olduğunu belirterek,"YSK'nın almış olduğu kararlar hukuksuzdur.Malatya'daki

Erkek Sığır Desteklemesi 2.Dönem Takvimi

2016/26 No’lu Tebliğe göre Besilik Erkek Sığır Desteklemesine ait 2.Dönem Takvimi yayınlanmıştır. Yetiştiricilerimizin özellikle askı süresince listeleri kontrol etmeleri ve bu süre içerisinde varsa itirazlarını yapmaları

Es Es Sen Şampiyon Olamazsın ÖZET

Alpay Özalan hakem tarafından kulübeye gönderildi.Pozisyona itirazı sebebiyle...Her zaman yaptığı iş olarak. Sivasspor'un golleri 21. dakikada Leandrinho ve 58. dakikada Ergin Keleş'ten geldi. Bu sonuçla Sivasspor 18 puana yükseldi. Konuk takım Eskişehi