Atıcılık Haberleri

Atıcılık Haberleri

Atıcılıkta 17 Türkiye rekoru sahibi Berfin, dünya şampiyonluğu hedefiyle çalışıyor

Atıcılıkta 17 Türkiye rekoru sahibi Berfin, dünya şampiyonluğu hedefiyle çalışıyor

Fendoğlu Türkiye Kupası Skeet Yarışması Final Atışlarına Katıldı

Eskişehir 'de, Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Kupası Skeet Yarışması Final Atışları kapsamında, skeet yarışması yapıldı.

Kamuya açık alanda ateş edenlere tedbir sağlandı

Yatırımcı Dursun Ali KAVAKLI tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında tamamlanan Poligon Asya atış poligonu, Anadolu yakasında yaşayan atıcılık sporuna gönül vermiş olan sporseverlerin nabzını tutacak.

15 Temmuz Diriliş Kupası Trap Skeet Yarışması Yapıldı

Battalgazi Belediyesi ve Malatya Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü tarafından 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla 15 Temmuz Diriliş Kupası Trap Skeet yarışması düzenlendi.

Malatya Protokolü, Trap Atışları Yaptı

Malatya Atıcılık ve Avcılık İhtisas Kulübü Derneği tarafından Trap Atışları yapıldı. Trap Atışları’nda Malatya Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’a birincilik kupası verilirken, renkli görüntüler yaşandı. Malatya Atıcılık ve Avcılık İhtisas Kulübü Derneği ta

Atıcılar Şampiyonaya Hazırlanıyor

22-24 Nisan tarihinde Bursa’da yapılacak olan atıcılık trap skeet federasyon kupası yarışmasına Malatya atıcılık ihtisas kulübü sporcuları antrenör Basri Duran nezaretinde çalışmalarını aralıksız olarak Şehir gösteren mevkiinde ki Atış poligonunda sürdürm