Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri istişare toplantısında bir araya geldi

Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na kayıtlı olan esnaf ve sanatkarlarla 2022 yılı istişare toplantısı düzenlendi.

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na kayıtlı olan esnaf ve sanatkarlarla 2022 yılı istişare toplantısı düzenlendi.

 

Bir düğün salonunda gerçekleşen istişare toplantısında konuşan Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Halil İçen, katılan üyelere teşekkür ederek, “Bugünkü toplantımızın amacı, siz değerli üyelerimizin sorunlarının çözümü noktasında neler yapılabilir, onların görüşülmesi, yeni uygulamalar hakkında bilgi vermek ve mesleğimizi daha iyi yerlere taşımak için sizlerden gelecek olan öneri birlikte istişare etmektir. Oda Yönetimi olarak, yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında her zaman üyelerimizle istişarelerde bulunuyoruz.” dedi.

 

Elektrik mesleğine kayıtlı üyeleri için yeni çıkardıkları fiyat listesi hakkında üyelere bilgi veren İçen, “Tüm üyelerimizin  belirlenen fiyat listesine uymasını bekliyoruz. Esnaf ve sanatkarlarımız kendi aralarında haksız rekabet yaparsa bundan en fazla zararı bizler çekeriz. Haksız rekabet yerine, birlik ve beraberlik içinde hareket edelim. Tüm üyelerimiz bizi herhangi bir sorun ve talepleri olduğunda haftanın 7 günü ve günün 24 saati arayabilirsiniz. İstişare toplantısına katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kaydetti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN