Çevreyolunda 3. Etap Çalışmaları Başlıyor

• Çevreyolu yenileme ve iyileştirme çalışmaları çerçevesinde 11 Temmuz Perşembe günü Taner Kız Öğrenci Yurdu ile Sanayi Alt Geçidi arası bir gün süre ile trafiğe kapatılacak.

•    Çevreyolu yenileme ve iyileştirme çalışmaları çerçevesinde 11 Temmuz Perşembe günü Taner Kız Öğrenci Yurdu ile Sanayi Alt Geçidi arası bir gün süre ile trafiğe kapatılacak.
6 Şubat depremlerinden sonra hasar alan mevcut çevreyolunda iyileştirme çalışmaları devam ediyor.  7 Temmuz Pazar günü başlanılan çevreyolu yenileme çalışmaları kapsamında 3. Etap çalışmalarına başlanıyor. 
Çöşnük Kavşağı sonrası, Battalgazi Alt Geçidi girişi ile Beylerderesi Viyadüğü arası yaklaşık 13 kilometrelik kısımda yapılacak olan çalışmalar, vatandaşların mağdur olmaması için etaplar halinde gerçekleştiriliyor. 
7 Temmuz Pazar günü başlanılan çevreyolu yenileme çalışmaları kapsamında Taner Kız Öğrenci Yurdu ile Sanayi Alt Geçidi arası bir gün süreyle trafiğe kapatılacaktır.  Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için alternatif güzergâhları kullanmaları rica olunur.
Mevcut çalışmanın tamamlanmasına müteakip, yapılması planlanan diğer etaplar ve ulaşım alternatifleri için kamuoyu bilgilendirecek olup, sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bakmadan Geçme