• Haberler
  • Siyaset
  • CAP Genel Başkanı Ahmet Sevim Silahlı Saldırıya Uğradı

CAP Genel Başkanı Ahmet Sevim Silahlı Saldırıya Uğradı

Cumhuriyet Ve Adalet Partisi Genel Başkanı Ahmet Sevim

Cumhuriyet Ve Adalet Partisi Genel Başkanı Ahmet Sevim Silahlı Saldırıya Uğradı.

Olay dün akşam saat 21 sularında meydana geldi. CAP Genel Başkanı Ahmet Sevim, kendisiyle görüşmek isteyen bir vatandaşla oturmak için Esenyurt NTowers Sitesi önüne gitti. Kendisiyle görüşmek isteyen  L.Y. isimli vatandaş, CAP Genel Başkanı Ahmet Sevim’i görür görmez küfürler ve ölüm tehditleri savurarak saldırmaya çalıştı.

Etraftakilerin olayı sakinleştirmesi sonrası CAP Genel Başkanı Ahmet Sevim, kendisine saldıran şahıstan şikayetçi oldu. Ahmet Sevim, yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

TEHDİTLER VE SALDIRILAR BİZLERİ YILDIRAMAYACAK!

Dün gece akşam 21 sularında şahsıma gerçekleşen saldırı, aslında seçmenimize ve sevenlerimize gerçekleşmiştir.

Hiçbir şekilde tanımadığım ancak birileri tarafından gönderilmiş olan bir piyon olduğu aşikar olan şahıs, etrafımdaki vatandaşlar olmasa belki de daha fazla zarar verecekti.

BU SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİRENLER, BİZLERİN YALNIZ OLMADIĞINI UNUTMASIN!

Ahmet Sevim, basın açıklamasına şu şekilde devam etti:

Bu saldırıyı gerçekleştirenler, bizlerin yanında milletimizin olduğunu, bizleri bu şekilde susturamayacaklarını unutmamalıdırlar.

SALDIRININ FAİLİ HER YERDE ARANIYOR.

Saldırıyı gerçekleştirenin kimlik bilgilerinin tespiti yapıldı. Saldırıyı gerçekleştiren şahıs her yerde aranıyor. İlgili makamların bu konuda şahsın arkasında kimlerin olduğunu bulacağından şüphem yoktur. Gerekli şikayetlerimizi yaptık. Saldırının arkasında kimlerin olduğu araştırılıyor.

BU SALDIRILAR BİZLERİ DAHA DA GÜÇLENDİRMEKTEDİR.

Ahmet Sevim, basın açıklamasına şu şekilde devam etti:

Bu saldırıları gerçekleştirenler şunu bilmelidir ki biz bu yola yalnızca milletimiz için çıktık. Yanımızda da yalnızca milletimiz vardır. Bu saldırılar bizleri yıldırmaya yönelik olsa da yılmadan ilerlemeye devam edeceğiz. Milletimizin bizlere verdiği güçle bu saldırıları bertaraf edeceğiz.

Bakmadan Geçme