• Haberler
  • Spor
  • Başsavcı Mehmet Badem Adına Basketbol Turnuvası Düzenlendi

Başsavcı Mehmet Badem Adına Basketbol Turnuvası Düzenlendi

Başsavcı Mehmet Badem Adına Basketbol Turnuvası Düzenlendi

Malatya Gençlik Federasyonu tarafından “VEFA ETKİNLİKLERİ” kapsamında Malatya Başsavcılığı yapmış Sayın Mehmet BADEM  adına ‘’ Basketbol Turnuvası’’ düzenledi.

16 Eylül 2023 tarihinde Malatya Millet Bahçeside gerçekleşen "Basketbol Turnuvası" Bay-Bayan Gençler ayrı ayrı sahalarda oynadı. 

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan YAVUZ, turnuva sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi; ”Malatya Gençlik Federasyonu olarak "VEFA ETKİNLİKLERİ" kapsamında Malatya’mıza yapmış oldukları hizmetlerden dolayı ve Malatya halkının gönlünde müstesna bir yere sahip olmuş kıymetli hizmet insanlarını anmak, hatırlamak ve vefa anlamında yaşarken değer ve kıymetli verilmesi noktasında "VEFA ETKİNLİKLERİ" düzenliyoruz. 

Bu anlamda Malatya’mıza yaptıkları hizmetlerden dolayı Malatya Başsavcılığı yapmış Sayın Mehmet BADEM beyefendiye müteşekkiriz. 
Vatanı için bayrağı için devleti için ve milleti için görevlerini en iyi şekilde yerine getiren tam bir hizmet insanı Başsavcı Sayın Mehmet BADEM beyefendiden Allah razı olsun. 
Hemen hemen Malatya’mızda her insanın gönlünde hoş bir seda bırakan Malatya halkının gönlünde müstesna bir yere sahip olan Sayın Mehmet BADEM beyefendiye müteşekkiriz. kıymetli Başsavcımız her tanıştığı gencin geleceği için nasihatler veren, onların okuması için okumanın ne kadar önemli olduğunu her defasında vurguluyor. Bizlerde buna şahidiz. Anlatmakla bitirmediğimiz baba adam Başsavcı Sayın Mehmet BADEM beyefendiye Malatya halkı adına şükranlarımızı sunuyoruz. 

2015 yılından itibaren Malatya Cumhuriyet Başsavcı vekilliği görevini ifa eden ve 2023 şubat ayından itibaren Malatya Başsavcılığı görevini yerine getiren Başsavcı Sayın Mehmet BADEM beyefendi bugüne kadar çok güzel hizmetlere imza atmıştır. Kıymetli ve değerli devlet adamlarını bizler yazmalıyız, yapmış oldukları hizmetleri onlar yaşarken anlatmalıyız ki onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Malatya Halkı olarak kendisine müteşekkiriz. Gönüllerimizde ve dualarımızda her zaman nasıl ki kıymetli devlet ve millet adamları yer alıyorsa Başsavcı Sayın Mehmet BADEM beyefendide onlardan biridir. Mütefekkir, münevver ve karizmatik kişiliğiyle gençlerin ve Malatya halkının taktirini kazanmıştır. Başsavcı sayın Mehmet BADEM beyefendi, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Kararnamesi ile Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı getirildi.
Allah yolunu açık etsin. Daha üst kademelerde görmek üzere kendilerine birkez daha Malatya’mıza yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor saygılarımızı sunuyoruz. 
Bundan sonraki çalışmalarında ve hizmetlerinde üstün başarılar diliyoruz. Dedi."

Başsavcı Sayın Mehmet BADEM adına düzenlenen “VEFA ETKİNLİKLERİ” kapsamında ‘’Basketbol Turnuvası’’ sonucunda katılımcı gençlere teşekkür edildi. katılımcı gençler anı fotoğrafları çekti. “VEFA ETKİNLİKLERİ” kapsamında ‘’Basketbol Turnuvası’’ son buldu

Bakmadan Geçme