Başkan Yavuzkurt'tan Anneler Günü Mesajı

Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.  

Başkan Yavuzkurt mesajında “Sonsuz  bir sevginin ve şefkatin timsali olan, evlatlarını akıllarından ve yüreklerinden bir an dahi çıkarmayan annelerimiz; bizleri dünyaya getiren, hayatımız boyunca en büyük destekçimiz olan, yegâne varlıklarımızdır. Ne iş yaparsak yapalım, kaç yaşında olursak olalım doğduğumuz ilk andan itibaren annelerimiz varlığı ve öğrettikleri ile en büyük dayanağımız, en kıymetlimizdir. Kimi zaman arkadaş, kimi zaman sırdaş olan, şefkatiyle yaşamımızı şekillendiren saygı değer annelerimiz en büyük destekçimizdir.  
 
Gözlerimizi dünyaya açtığımız andan itibaren bizlere doğruluk ve güzelliklerden yana yol gösteren annelerimizi sadece bu özel günde değil, hayatımızın her anında hatırlamalı, onlara hak ettikleri değeri göstermeliyiz. Varlıklarıyla hayata anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, onların ülkelerine ve topluma yararlı birer fert olarak yetişmelerine büyük katkı sağlayan annelerimizin hakkı hiç bir şekilde ödenemez. 
 
Başta, cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzere, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan bütün annelerimizin ve yüreği evlat acısıyla dolu olan tüm şehit annelerinin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyor, saygıyla ellerinden öpüyorum.” 
 

Bakmadan Geçme