Başkan Şişli'den 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü mesajı

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan ŞİŞLİ 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan ŞİŞLİ 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

ŞİŞLİ, mesajında şu ifadelere yer verdi: Gazetecilerimiz, demokratik bir toplumun gereği olan halkın haber alma hakkının temin edilmesinde en temel unsurlardan biridir. Onlar; zaman ve mekân fark etmeksizin, bazen meşakkatli durumlarda, bazen savaşın ortasında, bazen de yüzlerde gülümseme yaratacak bir vesilede, toplumun sesi olabilmek adına büyük bir özveriyle görev başında olan insanlardır. Toplumun; doğru, tarafsız haber alma hakkını kullanmalarını sağlayarak oldukça önemli bir kamu hizmetini yerine getirmektedirler. Günümüzde, yaşam oldukça hızlandı. Her şey,baş döndürücü hızda bir akış içerisinde. Kitlelere ulaşmak, toplumsal tepkiler, kanaatler, yargılar, oldukça hızlı şekilde gelişiyor. Bu yüzden, halkımıza doğru ve tarafsız bilgiler ulaştırmak da oldukça önem kazandı. Basın mensuplarımızın tavizsiz bir şekilde, doğruların yanında yer alması ehemmiyet taşıyor.
Tüm toplumu ilgilendiren bu ciddi görevin ifasında; vicdanlı, adaletli, ilkeli, tarafsız ve dürüst habercilik peşindeki tüm kıymetli basın mensuplarımızın 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum. Kaleminizle, adaletinizle her daim milletimizin sesi olmaya devam etmenizi temenni ediyor, meslek hayatlarınızda başarılar diliyorum. ‘’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN