Başkan Kızıldaş Personeller ve gönüllüler ile akşam yemeğinde buluştu

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş 'Belediye personellerimize ve gönüllü çalışan arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum' dedi.

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş 'Belediye personellerimize ve gönüllü çalışan arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum' dedi.
Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, CHP Arguvan İlçe Başkanı Ekber Aslantürk, Ziraat Odası Başkanı Turan Aslantürk ve Arguvan Doğal Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Süleyman Sırrı Yücel depremin ilk gününden itibaren sahada aktif çalışan belediye personeli ve gönüllülerle akşam yemeğinde bir araya geldiler.
Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş yaptığı konuşmada; “Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde iki büyük deprem yaşadık. İlçemizde yıkım ve can kaybımız olmadı ama depremin ilk gününden itibaren Malatya’da ikamet edip evleri yıkılan ve hasarlı binalara giremeyen Arguvan’lı hemşehrilerimizi belediyelerimizin araçlarıyla ilçemize getirdik. Bu sebeple ilçemize önemli derecede göç aldık, bazı evlerde şu an bile 3-4 aile yaşamaya devam ediyor. Depremin olduğu ilk günden itibaren belediyemize ait sosyal tesisimizi vatandaşlarımızın hizmetine açtık, insanlarımızın aç ve açıkta kalmaması için Arguvan’lılar, yerel yönetimler olarak biz, personelimiz ve gönüllülerimizle büyük bir özveri, gayret ve çaba sarf ettik” dedi.
Kızıldaş;  Bu zorlu süreçte organizasyonumuz güzel, dağıtımımız adildi diyerek konuşmasına şöyle devam etti “İnsanlarımızın temel ihtiyacı olan malzemeleri kar, fırtına ve tipinin etkili olduğu o zor günlerde çalışanlarımız ve muhtarlarımızın desteği ile her haneye ulaştırdık. Bu yaptığımız hizmet depremzedelerimiz için önemli ve kıymetliydi. Bugüne kadar yaptığımız bu önemli hizmetleri bundan sonra da sürdüreceğiz. Belediye personelimiz ve  gönüllü olarak çalışan arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.
 

Bakmadan Geçme