Başkan Dağ'dan Kurban Bayramı Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Kurban Bayramı Nedeniyle Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.

Bayramların sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın, barışmanın, kucaklaşmanın sevgi içinde en güzel bir şekilde bayramlaşmanın olduğunu belirten Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Kurban Bayramı mesajında şunları söyledi:

Başkan Zeki Dağ, Bu Gün Birlik ve Beraberlik Günüdür.
Bizler Millet olarak sevgi ve hürmetin, yardımlaşma ve dayanışmanın eşsiz örneklerine şahit olacağımız bir Kurban Bayramına daha ulaşmış olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz, Birlikte üzülür, birlikte seviniriz. Dünya’da birlik olmayı en iyi bilen milletiz.

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Bizler ülke olarak her zaman birlik ve beraberlik içinde olduk ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz dedi.

6 Şubat depremler Malatya’mızda büyük bir yıkım olmuştur, Yaşadığımız bu depremler tabi ki bizleri derinden üzmüştür.  Allah bir daha bu tür deprem ve afetler vermesin inşallah.

Başkan Zeki Dağ, Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramının tüm İslam Dünyasında barışın ve esenliğin hakim olmasını temenni eder, hemşerilerimizin ve her zaman zor şartlarda görev yapan basın mensubu kardeşlerimin Kurban Bayramlarını kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirmelerini dilerim.”
 

Bakmadan Geçme