Başkan Cömertoğlu, Arapgir Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası'nı Ziyaret Etti

Belediye Başkanımız Haluk Cömertoğlu, Arapgir Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası'nı Ziyaret Etti

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, ArapgirŞoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret etti. Başkan Haluk Cömertoğlu, Oda Başkanı İlker Özan’laşoför esnafının talep ve çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.
İlçe gündemine dair konuların da ele alındığı ziyarette konuşan Başkan Haluk Cömertoğlu, “Her koşulda gece, gündüz demeden çalışan, direksiyon başında görev yapan tüm şoförlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum” diyerek işlerinde kolaylıklar diledi.
“İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
İlçenin değişimi ve gelişimi için ortak akıl ve istişarenin önemine dikkati çeken Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, “Günlük yaşantımızda vazgeçilmez bir rol oynayan şoförlerimizle birlikte daha yaşanabilir bir Arapgiriçin iş birliği içinde çalışmaya devam edeceğiz. Katkıları için Şoförler Odası Başkanımıza teşekkür ediyorum. Şoförlerimizin güvenli ve konforlu bir şekilde çalışabilmesi ve vatandaşlarımıza daha rahat ulaşım olanağı sunabilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. 
Arapgir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İlker Özan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Cömertoğlu’na teşekkür etti.
 

Bakmadan Geçme