Başkan Çınar, Zabıta Müdürlüğü Personeli İle Minik Zabıtaları Ağırladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftasının 196'ncı yıldönümü nedeniyle

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftasının 196’ncı yıldönümü nedeniyle, Yeşilyurt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli ile belediye bünyesinde kurulan minik zabıta ekiplerini makamında ağırladı. 
Yeşilyurt Belediyesi Zabıta Hizmetleri Müdürü Emin Gölgeli, Zabıta Müdürlüğü Personelleri ve Minik Zabıtalar, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ı ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.  
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Zabıta Teşkilatının ulvi ve özel bir görev ifa ettiğini söyledi.
Yeşilyurt Belediyesi Zabıta Hizmetleri Müdürlüğünün hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, bilinçli ve bilgili bir nesil yetiştirmek amacıyla kurdukları Minik Zabıta ekibinde yer alan çocukları ise duyarlı davranışlarından dolayı tebrik edip, satranç takımı hediye etti. 
Yeşilyurt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin dinamik ve kaliteli hizmet anlayışı ile 7 gün 24 saat vatandaşlara hizmet ettiğini söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Toplumda huzur, güven ve düzeni tahsis etmek adına çalışmalar yürüten zabıta ekiplerimiz ilçemizde büyük özveriyle görev yapmaktadır. Birçok değişik görev alanlarında vatandaşlara hizmet eden Zabıta Müdürlüğümüz bütün personeli ile vatandaşlarımızın yanında ve hizmetindedir. Belediyemiz ile hemşehrilerimiz arasında kuvvetli bir bağ kurma vazifesi üstlenen zabıta ekiplerimiz, yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın huzur ve esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlamaktadır. Üstlendikleri görevi layıkıyla yerine getiren Zabıta Hizmetleri Müdürümüz ile personellerimizin yanı sıra belediye bünyesinde kurduğumuz minik zabıta ekiplerimize yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkürler ediyorum. Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında bilinçli bir nesil yetiştirmek ve toplum kurallarının erken yaşlarda öğrenilmesi ve öğretilmesi adına kurduğumuz minik zabıtalarımızda bu anlamda aktif bir çalışma yürütüyorlar. Öğrencilerimizi tebrik ediyorum, onlarda yapılan planlamaya göre bazı denetlemelere katılıp sağlık ve işyeri kuralları hakkında bilgi sahibi oluyorlar. Çocuklarımızın erken yaşlarda böylesine güzel bir proje içerisinde yer almaları, gayretli ve özverili çalışmaları gelecek adına bizleri umutlandırmaktadır. Bu vesileyle; ülkemizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatı’nın Zabıta Haftası’nı kutluyorum.” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN