• Haberler
  • Genel
  • Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu'ndan T.C. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na ziyaret

Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu'ndan T.C. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na ziyaret

T.C. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na seçilen Muhsin Şentürk

Ankara Sağlık Turizm Federasyonu (ASATUF) Genel Başkanı Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut ve heyeti, T.C. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na seçilen Muhsin Şentürk’ü makamında ziyaret etti. 

Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut,    teşekkür ederek ve Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu (ASATUF) kuruluşunu tanıtarak yapmış olduğu konuşmasında; “Öncelikle bizleri makamınızda ağırladığınız ve göstermiş olduğunuz misafir perverlikten dolayı ASATUF Yönetim Kurulu adına teşekkür ederim. Sağlık turizmi alanında Türkiye ile dünya ülkeleri arasında iş birliği yapmak istiyoruz. Türkiye, sağlık turizmi alanında son yıllarda sağlık turizminde önemli gelişmeler göstermiştir. Ülkemizde anlaşma yapmış olduğumuz termal otellerle ve hastanelerle tüm ülkelerle sağlık turizmi alanında iş birliği yapmak istiyoruz. Alternatif tıp alanında özellikle yapmış olduğumuz çalışmalarla ilgili olarak, tüm dünya genelinde şifalı bitkilerin de tanıtımını yapmak istiyoruz. Ayrıca yaşlı turistlerin bakımı ve rehabilitasyonu amacıyla klinik konukevleri, geriatrik tedavi merkezleri ile ülkemize gelecek yaşlı turistlere hizmet vermeyi düşünüyoruz. Bu amaç Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu, 2024 yılında sağlık turizmine katkı sağlamak amacıyla, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nin de destek ve katkılarıyla, dünya ülkelerinin Ankara Büyükelçilikleri işbirliği ile sağlık turizmi alanında on-line ve fiziki olarak iş forumu ve konferansları yapmak istiyoruz. Sağlık sektöründeki Türk şirketleriyle birlikte bir çok ülkeye kalabalık bir heyetle ziyaret gerçekleştirecek ve ikili anlaşmalar yapacağız.” dedi.

Yorumlar 1
Serkan Yıldız 31 Mayıs 2024 22:11

Bu anlamlı etkinliğe anlamlı desteklerini sunan ve her daim güzel projelerde destekleriyle yanımızda olduğunu hissettiren İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müfettişimiz Sayın Metin AKGÜN Bey'e ve duyarlı davranarak bu naçizane etkinliğimize destek veren siz malatyacadde.com'a, bizlere kapılarını açan hipodrom müdürümüze göstermiş oldukları sıcak ve yoğun ilgiden öttürü müteşekkiriz.

Bakmadan Geçme