Alper Gürsoy: Vatandaşları Sandıklara Sahip Çıkmaya Davet Etti

CHP Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Alper Gürsoy, 31 Mart 2024'te gerçekleştirilecek yerel seçimlerde tüm vatandaşları sandıklara sahip çıkmaya davet etti.

CHP Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Alper Gürsoy, 31 Mart 2024'te gerçekleştirilecek yerel seçimlerde tüm vatandaşları sandıklara sahip çıkmaya davet etti. Gürsoy, emeklilerimizden öğrencilere, gençlerden halkımıza kadar herkesi sandıklara sahip çıkmaları için çağırdı. Sosyal, ekonomik ve eğitim alanlarında çiftçilerden köylülere, yeni doğan bebeklerden can dostlarımıza kadar herkesi kapsayan bir sosyal belediyecilik anlayışıyla birlikte yöneteceklerini belirtti.
Gürsoy, emeklilerin, iktidar partisi adaylarına karşı 1 Nisan'dan sonra zor şartlarla karşılaşabileceğine dikkat çekerek, bu seçimlerde iktidar partisine sarı kart gösterme çağrısı yaptı. Karar ve yetkilerin halkın elinde olduğunu vurgulayarak, Yeşilyurt'un geleceğine sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
Büyükşehirdeki adayları desteklemek için Veli Ağbaba'ya ve Yeşilyurt'a Alper Gürsoy'a oy istediklerini belirtti. Daha iyi bir gelecek için sandık başında Yeşilyurt ve Malatya'ya hizmet edeceklerine inandıklarını ve destek beklediklerini ifade etti.
Gürsoy'un projelerinin insan odaklı olduğunu vurgulayarak, çevreyi koruyacaklarını, sosyal konutlarla kiracıları ev sahibi yapacaklarını ve geçici barınmadan kalıcı barınma çözümlerine geçeceklerini söyledi.
Son olarak, destekleri için tüm hemşehrilerine teşekkür ederek, hizmet için yetkiyi alacaklarını ve desteklerin önemini vurguladı.

Bakmadan Geçme