AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Seçim Gezilerini Sürdürüyor

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Seçim Gezilerini Sürdürüyor

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, seçim otobüsü ile şehir turu yaparak halkı selamladı, sonrasında depremzedeler ile iftarını açtı.
31 Mart seçimlerine 10 gün kala tempoyu arttıran Belediye Başkan Adayı Sami Er, gün boyu birçok ziyaret gerçekleştirirken halkla iç içe olarak hem sorun ve sıkıntılarını dinliyor hem de göreve geldiklerinde izleyecekleri yol haritasını anlatıyor. Halkın büyük teveccühü ile her gittiği yerde karşılanan Sami Er, iftar öncesi de seçim otobüsü ile kısa bir şehir turu yaparak vatandaşları selamladı. Bazı yerlerde sevgi gösterileri karşısında otobüsten inen Büyükşehir Başkan Adayı Sami Er, vatandaşlarla buluştu, çocuklara hediyeler verdi.
Seçim otobüsünün turunda geçtiğimiz günlerde kanser teşhisi konan Malatya’nın maskot köpeği olan Badem’de eşlik ederken Sami Er, bu anları ise sosyal medya hesabından “Malatya’mızın Badem’i seçim turumuzun özel misafiriydi bugün. Kanserdi, tedavi olmuş iyileşmiş. Neşesi yerindeydi bizim de neşemizi artırdı, enerjimizi yükseltti” ifadeleri ile paylaştı.
AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Ramazan ayında başlattığı depremzedeler ile iftar açma programı kapsamında İkizce Konteyner Kente geçti. Burada kurulan iftar çadırında depremzedelerle iftarını açan Er, vatandaşlarla da yakından ilgilenerek sorun ve taleplerini dinledi.

Bakmadan Geçme