Ağbaba Projelerini Tanıttı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Veli Ağbaba, Malatya'yı ayağa kaldıracak projelerinin tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

Malatya Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya STK, sendika, oda temsilcileri, muhtar dernekleri başkanları ve muhtarlar ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Ağbaba projelerini aktarmaya geçmeden önce deprem döneminde yaptığı çalışmaları aktarırken enkaz altında kalan Gizem Özdemir isimli kadını dile getirince Ağbaba’yı dinlemeye gelen Gizem sahneye çıkarak Veli Ağbaba’ya sarıldı. Her ikisi de gözyaşı döktü. 
Altyapıdan, ulaşıma, deprem konutları ile ilgili çalışmalardan, ekonomi, çözüm bekleyen esnafın sorunlarına, çiftçi ve hayvan üreticilerinin taleplerinden, spor, tarih ve kültürel değerler gibi konular üzerinde projelerini aktaracak olan Veli Ağbaba, Malatya’yı tekrar ayağa kaldırmak için tüm güçleriyle çalışacaklarını ifade etti. 
Veli Ağbaba projelerinin tanıtımının ardından belediye başkan adaylarını ve ilçe başkanlarının davet ederek salonu selamladılar.

Bakmadan Geçme