ABYB Malatya Şube Başkan Yavuzkurt Prof.Dr. Gezerİ ziyaret etti.

Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve yönetim kurulu tarafından Demokrasi Ve Atılım Partisi(DEVA) Kurucular Kurulu Üyesi Prof. Dr. İbrahim Gezer

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve yönetim kurulu tarafından Demokrasi Ve Atılım Partisi(DEVA) Kurucular Kurulu Üyesi Prof. Dr. İbrahim Gezerİ ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

"Malatya'nın saygı duyduğu Deva Partisi Malatya Milletvekili Aday Adayı Gezer Başarılar dileyen"

 Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB )Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt “Demokrasi Ve Atılım Partisi(DEVA) Kurucular Kurulu Üyesi Prof. Dr. İbrahim Gezer ve Teşkilat üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Bizleri ziyaret etmişti. Bizde yönetim kurulu olarak ziyaret ederek istişarelerde bulunuyoruz.  2023 Seçimlerinde Demokrasi Ve Atılım Partisi(DEVA) Kurucular Kurulu Üyesi Prof. Dr. İbrahim Gezer Malatya Milletvekili Aday Adayı ziyaret ediyoruz. Malatya’da saha çalışmasını yakından takip ediyoruz ve kendisine başarılar diliyorum, Malatyalıların sevgisini ve saygısını kazanmışlar (ABYB Malatya Şubesi olarak sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz isim Haber sitelerimizde Haber yazdığımız zaman mutlu oluyoruz. 2023 seçimlerinde başarılar diliyorum dedi. 

"Basın mensuplarımız yaptığı iş değerli ve kıymetli olduğunu ifade eden" Demokrasi Ve Atılım Partisi(DEVA) Kurucular Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Aday Adayı  Prof. Dr. İbrahim Gezer  10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü vesilesiyle Anadolu Basın Yayın Birliği ( ABYB) Malatya Şube Başkanlığını ziyaret ettik, iade ziyaretinde bulunan (ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve yönetimine teşekkür ediyorum. Basın mensuplarımızın özgürlüğün temelidir. Ülgen’in Şehrin geleceği ile ilgili basın mensupları çok önemli bir konumda duruyor , Basın mensuplarının huzur, barış, özgürce konuşabilecekleri  çalışabilecekleri  .Şehre Ülke ’de hep beraber bir mücadele vereceğiz. Çünkü Adalet ve hukuk yoksa güven olmaz güven Olmazsa Adalet olmaz, iş olmazsa aşk olmaz bunların yerini işsizlik olur. Hayat ve enflasyon pahalı olur bir kaç ay içinde “Seçim yapılacak” Ülkemiz ortak aklı liyakati esas alacak”. Ortak aklın olmadığı hukukun olmadığı ,güçlünün hukukun olduğu bir yöne doğru kayacak, bu Seçimi hangi anlayış kazanırsa kazansın  40-50 yılında şekillendirilecek. Malatyalıları ve Hemşerilerimizi duyarlı olmalarına davet ediyorum şeklinde konuştu. 

"2023 Seçimlerine Deva Partisi Hazır olduğunu Belirten" Prof. Dr . Gezer Bu Ülke Tarihinin siyasi, tarihinin en kapsamlı hazırlığını yaptık. Siyasi parti  “Ama bundan önce böyle bir parti yok “ Yaklaşık Dört yıldır projelerimiz 22 alan ’da yol hatıramız hazır bütün hepsi tek tek belirlenmiş şekilde. Bu fırsatı değerlendirmeli DEVA Parti’nin ‘Yol haritasını Ülkemize Şehrimize kazanım katkı,  Sağlamasını düşünüyorum Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB )Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve değerli üyelerine teşekkür ediyorum belirti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN