• Haberler
  • Spor
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı Oryantiring Yarışması İlimizde Yapıldı

30 Ağustos Zafer Bayramı Oryantiring Yarışması İlimizde Yapıldı

Türkiye Oryantiring Federasyonu Malatya İl Yönetimi Tarafı'ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı Konteyner Kent'te depremzede sporcularımızın katılımı ile yapıldı.

 Türkiye Oryantiring Federasyonu Malatya İl Yönetimi Tarafı'ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı Konteyner Kent’te depremzede sporcularımızın katılımı ile yapıldı.
Türkiye Oryantiring Federasyonu Malatya İl Yönetimi Tarafı'ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Koyteyner Kent’te depremzede sporcularımızın katılımıyla Oryantiring Yarışması düzenlendi. 30 Ağustos Zafer Bayramı Oryantiring Yarışması'na Malatyalı Gençler ve sporseverler büyük ilgi gösterdi.
Türkiye Oryantiring Federasyonu Malatya il Temsilcisi Muhammet Kemal GÜLŞEN; “Bu yıl 101. yılını kutladığımız 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkusu'na, biz de sportif etkinliklerle katılıyoruz. Bugün burada sporcularımızın katılımı ile güzel bir Oryantiring  Yarışması  düzenledik. Amacımız Malatyalı Sporcularımızla  beraber bu coşkuyu birlikte yaşamak. 
Gençlerimizin ve depremzede sporcularımızın spora yönelmesi bizi mutlu ediyor.Türkiye Oryantiring Federasyonu Ailesi olarak bizler her zaman hizmete varız. Hep birlikte 6 Şubat Asrın Felaketi olan deprem yaralarını saracağız. Her şey güzelim Ülkemiz için’’. Dedi.
Düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Oryantiring Yarışması’nda dereceye giren sporcular, altın madalyalarını ve 30 Ağustos Zafer Bayramı Kupası’nı Koyteyner Kent kaymakamı Sayın Oğuz YİĞİT’e takdim ettiler.
Program  madalya ve Zafer Kupası takdimi ile birlikte pasta kesimi ile son buldu.
 

Bakmadan Geçme