Globan Yaylasında İçme Suyu İncelemesi

Belediye Başkanlığımızın şehirde yaşanan içme suyu sorununun çözülmesi için 2017 Hakkari Dönüşüm Programı kapsamında hazırladığı Hakkari Merkez İçme Suyu Projesinin 3 Bin Rakımlı Golan Yaylasındaki kaynak suların şehre taşınması için yapılan isale hattı tamamlanma aşamasına geldi.

Globan Yaylasında İçme Suyu İncelemesi Genel

Belediye Başkanlığımızın şehirde yaşanan içme suyu sorununun çözülmesi için 2017 Hakkari Dönüşüm Programı kapsamında hazırladığı Hakkari Merkez İçme Suyu Projesinin 3 Bin Rakımlı Golan Yaylasındaki kaynak suların şehre taşınması için yapılan isale hattı tamamlanma aşamasına geldi. İsale hattına kaynak suların bağlanması ile önümüzdeki günlerde Golan Kaynak Suları şehre verilecek.

Golan Yaylasındaki kaynak suların taşınması için yapılan 20 kilometrelik isale hattında tamamlanan boru döşeme, maslak ve su toplama odalarının inşaat imalatlarını Belediye Başkanımız Sayın Cüneyt EPCİM, beraberindeki teknik heyet ile yerinde gezip inceledi.

Buradaki 20 Kilometrelik İçme Suyu isale hattı üzerinde 9 Kaptaj Toplama Odası, 13 Maslak, 5 Tahliye Odası 2 Branjman Odası, 3 Adet Vana Odasının imalatı yapıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom